Tanszékük részvétele a Kutatók Éjszakáján

2018. szeptember 28-án, pénteken került megrendezésre a Széchenyi István Egyetemen a Kutatók Éjszakája. A rendezvényen tanszékünk munkatársai is aktívan részt vettek.

A Kiskutatók Akadályversenyének részeként "A sharing economyról kicsiknek és nagyoknak" címmel üzemeltetett állomást Tóth Marcell László PhD-hallgatónk Gálos Krisztinával, aki a Magyar Közgazdasági Társaság Győri Ifjúsági Szervezetének elnöke, és egyetemünk hallgatója.

Az esti programban Dr. Lados Mihály tanszékvezető egyetemi docens és Tóth Marcell László PhD-hallgató tartottak előadást "Okos városok - Okos eszközök - Okos emberek" címmel.