Munkatársaink az I. SZMKT konferencián

A Szlovákiai Magyar Közgazdász Társaság és a komáromi Selye János Egyetem Gazdaságtudományi Kar által szervezett "A Kárpát-medence, mint gazdasági tér" című konferencián tanszékünk két munkatársa is részt vett. Dr. Hardi Tamás egyetemi docens a nyitó plenáris ülésen "Hol vagyunk, hova tartozunk? - Önképek és kapcsolatok egy nyolc országban végzett mental map felmérés alapján" címmel, Tóth Marcell László PhD-hallgató pedig a szekcióülések során "Okos városok a Kárpát medencében – egy lehetséges városfejlődési út Győr és Pozsony példáján" címmel tartotta meg előadását.