Megjelent - Duna-stratégia és területi fejlődés

Könyvbemutató - Duna-stratégia és területi fejlődés

Az Akadémiai Kiadó, a Magyar Tudományos Akadémia Közgazdaság- és Regionális Tudományi Kutatóközpontja Regionális Kutatások Intézete a „Modern regionális tudomány” sorozatban jelentette meg dr. Hardi Tamás tanszékünk  egyetemi docensének Duna-stratégia és területi fejlődés című könyvét.

A 2012. december 12-én, szerdán 12 órakor tartandó könyvbemutató helyszíne a Magyar Tudományos Akadémia székháza (Budapest, Széchenyi István tér 9., Kisterem). A könyvet és a szerző kutatói tevékenységét dr. Rechnitzer János egyetemi tanár, a Széchenyi István Egyetem rektorhelyettese, a Magyar Regionális Tudományi Társaság elnöke mutatja be. A bemutató közreműködői: dr. Berczik Árpád, az MTA rendes tagja (MTA Ökológiai Kutatóközpont Duna-kutató Intézet), Valkár István vezérigazgató (Duna Bizottság Titkársága), dr. Lengyel Imre az MTA doktora, sorozatszerkesztő, Laskó Judit vezető szerkesztő.

A kötet megjelenését támogatták: MTA KRTK Regionális Kutatások Intézete Nyugat-magyarországi Tudományos Osztály, Pécsi Tudományegyetem Regionális Politika és Gazdaságtan Doktori Iskola, Széchenyi István Egyetem Regionális- és Gazdaságtudományi Doktori Iskola, Szegedi Tudományegyetem Közgazdaságtani Doktori Iskola.

Szenátusi Ülés 2018. szeptember 24.
Akadémiai Nap 2018. szeptember 26.
Elektronikus ZH nap 2018. szeptember 28.
Levelező oktatás kontaktóráinak időpontja 2018. szeptember 28. 00:00 - 2018. szeptember 29. 23:00
Kutatók Éjszakája 2018. szeptember 28. 13:30 - 23:55