Szakál Gyula a Junior Professzori Klubban

2014. február 26-án (szerdán) 18:00-kor az Irodalmi Kávézóban
Dr. Szakál Gyula politológus, tanszékünk egyetemi docense

„Társadalmi előítéletek, konfliktusok” címmel tart rövid gondolatébresztő előadást

az egyetem  Junior Professzori Klubjában.

A Klubestek célja a közösségi élet fellendítése Egyetemünkön.  Így munkatársaink jobban megismerhetik egymást, a kollégák kutatási területét, tapasztalatot cserélhetnek, segítve ezzel egymás szakmai fejlődését, szélesítve a tudományos látószögüket kihasználva a tudományterületek határán elhelyezkedő problémák megoldásában rejlő lehetőségeket. A meghívott vendég az első 15-20 percben gondolatébresztő jelleggel előadást tart egy adott témában, amit kötetlen beszélgetés követ. A jó hangulathoz egy kis harapnivalót és egy pohár italt biztosít a klub. A rendezvényeken való részvétel ingyenes, és semmilyen további kötelezettséggel nem jár! A kötetlen összejövetelekre várunk szeretettel minden egyetemünkön dolgozó, magát az intézmény iránt elkötelezettnek érző fiatalt – adjunktusokat, tanársegédeket és PhD hallgatókat!

Levelezős konzultációs hétvége 2017. november 17. - 2017. november 18.
Nyugdíjas Találkozó 2017. november 21. 15:00 - 20:00