Szakál Gyula a Junior Professzori Klubban

2014. február 26-án (szerdán) 18:00-kor az Irodalmi Kávézóban
Dr. Szakál Gyula politológus, tanszékünk egyetemi docense

„Társadalmi előítéletek, konfliktusok” címmel tart rövid gondolatébresztő előadást

az egyetem  Junior Professzori Klubjában.

A Klubestek célja a közösségi élet fellendítése Egyetemünkön.  Így munkatársaink jobban megismerhetik egymást, a kollégák kutatási területét, tapasztalatot cserélhetnek, segítve ezzel egymás szakmai fejlődését, szélesítve a tudományos látószögüket kihasználva a tudományterületek határán elhelyezkedő problémák megoldásában rejlő lehetőségeket. A meghívott vendég az első 15-20 percben gondolatébresztő jelleggel előadást tart egy adott témában, amit kötetlen beszélgetés követ. A jó hangulathoz egy kis harapnivalót és egy pohár italt biztosít a klub. A rendezvényeken való részvétel ingyenes, és semmilyen további kötelezettséggel nem jár! A kötetlen összejövetelekre várunk szeretettel minden egyetemünkön dolgozó, magát az intézmény iránt elkötelezettnek érző fiatalt – adjunktusokat, tanársegédeket és PhD hallgatókat!

Munkaszüneti nap 2018. augusztus 20.
Bejelentkezés a 2017/18. tanév I. félévére 2018. augusztus 24. 06:00 - 2018. szeptember 1. 23:00
Tantárgyválasztás a 2017/2018. tanév I. félévére 2018. augusztus 27. - 2018. szeptember 1.
Szenátusi Ülés 2018. szeptember 26.